Pff! Dviračių žygis 50 km plius…

Trečiasis Dievo įsakymas – švęsk sekmadienį!

Su pačiais IŠTVERMINGIAUSIAIS, kurie nepabūgo lietaus, neišsilakstė, susiorganizavo ir įveikė daugiau kaip 50 km dienos žygį dviračiais.

Mus merkė lietus, gairino saulė, kaito kojos sumerktos upelin, bet šypsenos neblėso. Na ir kas, kad po to atsisėst buvo sunku dar 24 val., mes paaugome, paaugo mūsų ištvermė ir vidinės galios.

ŽYGIO APRAŠYMAS.

Ar pasiilgote? Mes ir vėl keliaujame! Šįkart aplankysime ypač slapta vietelę “477-tąją MRTB”! Sužinosime šaltojo karo objektus Kėdainiuose, apsilankysime tikruose bunkeriuose! Baisu? Nebijok, kartu bus drąsiau!

Sustinkame jau šį penktadienį 13h, “Mes Kitokie Vaikai” asociacijos kiemelyje, nuo kur ir pajudėsime dviračiais.

Atstumas apie 50 km, turėkite su savimi kuprinėje užkandžių, pakankamai vandens, žygiui paruoštą dviratį ir aprangą pagal orą.

Šįkart kelionėje ant laužo kepsime mėsainius.

Žygis atviras visuomenei, todėl prisijungti gali bet kuris Kėdainių rajono gyventojas turintis dviratį.

Žygio rengėjas – Mindaugas Nefas.

Kontaktinė informacija pasiteiravimui – Jurgita Gasiūnienė +370 657 73 259.

Taip pat jums patogiu laiku už PARAMĄ galime surengti pėsčiųjų, dviračių ar automobilių – mišrų žygį jūsų gimtadienio, darbovietės, išleistuvių ar kitų švenčių proga po gamtines ir istorines Kėdainių krašto (ir ne tik) kerteles. Remdami mūsų socialinį verslą parodote, kad vertinate mūsų indėlį į visuomenės gerovę, atskirties mažinimą, padedate mums augti ir tobulėti.

Dėkui už tai, kad esate!