Susitikimas su Prezidentu ir Pirmąja Ponia

Kasmet būrys vaikų iš visos Lietuvos vyksta į Lietuvos Respublikos Prezidento rūmus, į Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę. Šiais metais Kėdainius atstovauti teko garbė mūsų vaikams ir mamoms. Penkios mamos ir septyni vaikai smagiai praleido laiką Prezidento rūmuose, jie susitiko su Pirmąja Ponia ir Prezidentu, žiūrėjo Panevėžio Juozo Miltinio teatro spektaklį, visi kartu įžiebė Kalėdų eglutę ir linksmai leido laiką, taip pat iš Kalėdų senio parsivežė dovanų.

Pelėdžiukas ir sapnų mašina

Paukščių karalystėje sugedo sapnai. Dabar vietoje šviesių ir gražių sapnų kiekvieną naktį paukščiai sapnuodavo siaubingus košmarus.

Paukščių karalius erelis surinko visus savo pavaldinius ir nutarė su jais traukti į tolimą žygį, kad išsiaiškintų, kas gi nutiko sapnams. Bet kur dėti vaikus? Ir išeitis buvo rasta – jie atidarė paukščiukų stovyklą.

Read More

Gamtos pažinimo žygis

Kur gyvena barsukas? Kaip kietai jis miega? Ar jau prasidėjo tikroji žiema? Kaip nufotografuoti alsavimą? Kokius drabužius verta rinktis žiemos žygiui ir kaip pasisemti energijos ir sveikatos iš gamtos? Pirmasis Mes kitokie vaikai naktinis jaunuolių žygis įvyko!

Read More

Asociacijos Lietaus vaikai strategijos kurimas 2022-2026 metams

Asociacijos Lietaus vaikai strategijos kurimas 2022-2026 metams. Kartu įsitikinome, kiek svarbus ir regionų darbas, kad ypatingųjų poreikių srityje turėtume svarius pokyčius. Dvi dienos įtempto darbo, daug daug bendravimo ir bendrystės, neįkainojama galimybė keisti patirtimis. Išsikelti uždaviniai, sukurtos strategijos, belieka tik kiekvienam siekti savų rezultatų ir apjungiant juos į vienį pasimėgauti rezultatais dar po vienerių metų. Iki susitikimo, mielosios!