Naujienos

Šeimų šventė Kėdainių miesto parke

Gegužės 14-ąją Kėdainiuose praūžė jau tradicija tapusi šventė „Kartu išvien kasdien” tarptautinei šeimos dienai paminėti. Taip siekiama paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį ir sustiprinti tarpusavio ryšį, dalytis džiaugsmais ir lūkesčiais, pabrėžiant šeimos svarbą ir vertę. Šventės dalyviai suteikė galimybę vienas kitam padovanoti tai, kas brangiausia – savo laiką ir dėmesį. Antrus metus iš eilės asociacija „Mes kitokie vaikai” dalyvauja šioje šventėje. Čia mes pristatome savo veikla, kviečiame atvykti ir pasinaudoti mūsų įrengtais sensoriniais kambariais šeimas auginančias vaikus su negalia.

Sensorinės priemonės ir jų skyrimas

Primename, kad šeimoms auginančioms autistus vaikus yra skiriama kompensacija už sensorinių priemonių įsigijimą.

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/0064a7c174b211ecb2fe9975f8a9e52e?positionInSearchResults=0&searchModelUUID=d50ba4a2-228d-40b0-bf72-1db83fb1f10e

https://www.tpnc.lt/lt/gyventojams/atmintines/apie-komunikacijos-ir-sensorikos-tpp/naujas-straipsnio-puslapis/

Kėdainiuose nemokamai konsultuojame ir padedame parengti dokumentus.

Pasikonsultuoti galima telefonu 8 638 56166 pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais)

nuo 10.00 iki 12.00 val.

Mieli draugai ir bičiuliai,

Tam, kad Kėdainių rajono šeimos, kuriose auga vaikai turintys autizmo spektro sutrikimą ir vaikai su negalia, galėtų tobulėti ir ugdytis socialinius įgūdžius, lengviau integruotis į visuomenę  reikalinga Jūsų parama. Prašau skirkite 1,2% GPM asociacijai „Mes kitokie vaikai“ ir taip prisidėkite prie mūsų veiklų. Čia mes draugaujame, tobulėjame, dalinamės patirtimi ir palaikome vieni kitus. Apie mūsų veiklą galite paskaityti mūsų tinklapyje https://www.meskitokievaikai.lt/  ir facebook paskyroje https://www.facebook.com/meskitokievaikai/

Mūsų rekvizitai: Asociacijai „Mes kitokie vaikai“  įmonės kodas 305186394

AB SEB LT 697044060008308846 Tai galite atlikti iki gegužės 2 d.  

Maži darbai gimdo didelius. Dėkojame už jūsų gerumą.

Kėdainių rajono socialinių pedagogų metodinis pasitarimas asociacijoje

Šiandien Kėdainių rajono socialiniai pedagogai savo metodinio būrelio susitikimas vyko mūsų asociacijoje. Merginos domėjosi asociacijos veikla, daugeliui buvo įdomu sužinoti kokias šeimas jungiame, kuo mes galime padėti šeimoms auginančioms ASS vaikus. Kaip veikia savi pagalbos grupė tėvams.  Apžiūrėjo įrengtus sensorinius kambarius,  išbandė įvairias sensorines priemones.  Sensoriniai kambariai – tai intensyvus pasaulis, kuriame visi pojūčiai – rega, klausa, uoslė, jutimas yra mankštinami vienu metu.

Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka

Nors bendruomenė ir bendrystė – artimi, panašūs žodžiai, bet jų reikšmę galima suprasti tik išgyvenus, patyrus, pabuvus bendroje veikloje. Gyventi bendrystėje – tai gyventi kitiems, dėl kitų, nes gyvenimo tikrumas yra mažume, o paprastumas – tikrasis grožis. Tokio parasto mažo gerumo ir grožio linkiu patirti nuolat. Bendrystė – neįkainojama dovana, kurią galime vienas kitam įteikti. Į bendrystę, kito, šalia esančio, pajautimą įtraukė bendra veikla tarp Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos ir Mes kitokIie vaikai dienos centro. Šiandien pirmame bendrame renginyje „ Pasidalinkime gerumu“ mes ne tik ragavome gardžius mamų ir svečių keptus pyragus, bet ir bendromis pastangomis gaminomės odinius knygų skirtukus. O labiausiai vaikai džiaugėsi bibliotekos dovanomis – spalvinimo knygomis. Už nuostabią bendrystę esame dėkingi Jūratei Žukauskienei, vaikų ir jaunimo skyriaus darbuotojai dirbančiai su jaunimu ir savanorei Tėjai Lukošiūtei.

Žaidimai

Pasistiprinę išmėginome savo greitumą ir pastabumą. Su Dominyku ir Aurimu daugiau nežaisiu, jie man neleido nei karto laimėti, o ir bokšto statyboje nesisekė šiandien į mūsų centrą apsižvalgyti atėjo sesė su broliu, tikimės jiems patiko.